Lady Gaga затьмарила усіх на Мет Гала

05.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Lady Gaga затьмарила усіх на Мет Гала
© Instagram / Lady Gaga
Вчора в Нью-Йорку Леді Гага, як і більшість знаменитостей відвідала щорічну святкову вечірку «Зустріч з дівчатами: нотатки про моду».

Як виявилося одного плаття для Леді Гага було недостатньо. І тому вона одягла одразу чотири і показала їх, коли йшла по килимовій доріжці.

Lady Gaga з'явилася в величезному здіймаються яскраво-рожевій сукні з довгим шлейфом в супроводі чоловіків, що утримують парасольки.

Їй допомагали розправити її шлейф по сходах, перш ніж вона зняла його, і показала чорне плаття з асиметричним вирізом горловини, яке змінилося облягає довгим рожевим платтям без бретелей, а потім, просто блискучий бюстгальтер і нижню білизну з колготками. І звичайно ж завершували силует її фірмові високі підбори.

Пантоміма актриси продовжує швидке повторне нанесення губної помади і лаку для волосся, поки Гага спускається по сходах до фінального, найбільш показового виступу, яке викликало приголомшені крики і з натовпу. І її вихо закінчується тим, що Lady Gaga ковзає по двом жменька кілець для групового пострілу зі свого гламурного командою і останньою драматичної серії провокаційних поз на сходинках.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП