Lady Gaga і її технології

04.1.2019     /     Автор новини: Oksana

Lady Gaga і її технології
© Instagram / Lady Gaga
Три роки тому Lady Gaga оголосила про своє партнерство з INTEL. Вона випустила приголомшливий відеоролик, що розповідає про неї і її технологіях. Художники і технічна компанія об'єднали свої зусилля, щоб створити незабутнє видовище. Шоу для Греммі створювалося з використанням новітніх технологій.

За тиждень до шоу помер Девід Боуї і директор Греммі запропонував Lady Gaga перетворити свій виступ в данину поваги покійному співакові. Сьогодні розкриємо офіційну оригінальну концепцію вистави.
   
Вистава починається з білого куба на чорній сцені. Потім він починає розпадатися, виявляючи всередині блискучу статую Lady Gaga. Потім з'являється роботизована рука. Конструкції починають рухатися, піднімаючи статую Леді Гага в повітря. Все перетворюється з глибокого чорного в яскраво-білий. Яскраво-білі прожектори включаються і Lady Gaga виходить на сцену і оживає.

У різних частинах сцени співачка з'являється у вигляді голограми. Аудиторія не може сказати, яка з них справжня. Голограми ефектно зникають, показуючи справжню Леді Гагу в кінці шоу.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП