Lebron James подарував 1 мільйон доларів школі

05.14.2019     /     Автор новини: Oksana

Lebron James подарував 1 мільйон доларів школі
© Instagram / Lebron James
Зірка баскетболу Lebron James подарував 1 мільйон доларів на новий тренажерний зал в початковій школі в його рідному штаті Огайо. Lebron James здивував сотні учнів «Школи обіцянок» чеком Фонду спортивних товарів Діка.

Шоковані діти аплодували, коли побачили колишнього героя Клівленд Кавальєрс.

«Найкраще місце для мене в кінці навчального року було прямо тут, в цьому спортзалі, де ви, хлопці, зараз перебуваєте», - сказав Lebron James. «І тепер у мене є можливість принести це вам прямо на вулиці в школі ваших хлопців. Це все для вас, хлопці ».

Грант у розмірі 1 млн. Дол. США піде на будівництво нового спортивного залу для студентів, який буде використовуватися для занять фізкультурою і спортом після школи.

«Для моїх дітей це більше, ніж спортзал. Програма DICK'S Sports Matter допомагає нам надати ще більше можливостей », - сказав Lebron James. «Я вважаю, що небо - це межа для цих дітей, і результати, які ми бачимо, - це тільки початок».

Школа «Я обіцяю» - це державна школа, заснована на співробітництві з державними школами Акрона і Фондом сім'ї Lebron James, який був відкритий в 2018 році.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):