Lebron James залишається в Лейкерс

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Lebron James залишається в Лейкерс
© Instagram / Леброн Джеймс
Невтішний сезон Лейкерс змусив багатьох припустити, що Лейкерс може подумати про торгівлю LeBron James або що LeBron James може зажадати торгівлю.

Але швидше за все це малоймовірно. LeBron James підписав чотирирічний контракт на 154 мільйонів доларів з «Лейкерс» в міжсезоння 2018 року.

Інша обговорення, яке у мене відбулося, полягало в тому, що LeBron James можна обміняти, - сказав Джо Вардон на подкасті Атлетика. Я говорив з 10 гросмейстерами, і я б сказав, що вісім з них категорично заявили, що не очікують, що LeBron будуть торгуватися. По крайней мере, в цьому році. Двоє інших були більш цікаві, але просто бачать, як це буде. Для Лейкерс не має сенсу робити це в цьому році. Вам слід ще раз пробігтися. Ви повинні побачити, що станеться, коли ви отримаєте свободу волі в цьому році, - продовжив Джо Вардон.

Вардон додав, що, на його думку, LeBron James не зацікавлений в тому, щоб залишити Лос-Анджелес, оскільки його сім'я оселилася там, а його син готується до старшій школі.

«Він такий щасливий жити в Лос-Анджелесі, - сказав Вардон. «Його сім'я так рада цьому. Броня вчиться в старшій школі. Це те, де вони хочуть бути. Леброн не хоче грати десь ще.

LeBron James повинен допомогти новому тренеру Френку Фогелю і команді найняти вільних агентів в Лос-Анджелесі в це міжсезоння, зокрема, Кіріє Ірвінг і / або Кауі Леонард.

Share It FIRST: