Леброн Джеймс зробив величезний вплив на світ баскетболу

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Леброн Джеймс зробив величезний вплив на світ баскетболу
© Instagram / Леброн Джеймс
Леброн Джеймс буде кращим баскетболістом в світі. Він стане абсолютним чемпіоном за кількістю набраних очок. Він став лідером команди, який привів команду до фіналу. Також Lebron James займається благодійністю по всьому світу. Він являє свободу влади спортсменів.

Дев'ять років тому Леброн Джеймс показав свої вміння в грі на Саут- Біч. Замість визнання фанатів він отримав гнів у відповідь. Через деякий час він вирішив показати свої вміння і талант на чемпіонаті НБА.

Після свого переїзду в Майамі Леброн Джеймс остаточно змінив думку оточуючих про себе. Це вплинуло на його кар'єру. Йому навіть довелося взяти відпустку, щоб прийняти важливе рішення і подумати про подальшу грі.

Леброн Джеймс зробив величезний вплив на світ баскетболу і домігся того, щоб гравці грали там, де вони хочуть. Наприклад: Джиммі Батлер відмовився від великих грошей, тому що хотів залишитися жити в Майамі. Кіріє Ірвінг переїхав до Брукліну, тому що "Мережі" - команда за яку він хворів у дитинстві, а Кевін Дюрант пішов за ним, тому що не хотів грати без свого друга.

Власники НБА бачили, що їхня влада зменшилася за короткий проміжок часу. Леброн Джеймс надав на це величезний вплив. Рік тому Леброн Джеймс відкрив свою школу баскетболу, учні цієї школи вже роблять вражаючі успіхи в грі.

Люди, думали що вчинки баскетболіста зашкодять йому і його друзям. На зло всім, Леброн Джеймс навчився перемагати і довів, що Картер і Пол є професіоналами в своїй справі.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП