Фанати Lil Pump можуть купувати товари через криптовалюта

05.8.2019     /     Автор новини: Oksana

Фанати Lil Pump можуть купувати товари через криптовалюта
© Instagram / Lil Pump
У міру того, як біткойн розвивається на фінансовому ринку, він отримав підтримку цікавих персонажів. Репер, Lil Pump, на цьому тижні оголосив, що фанати можуть купувати товари через криптовалюта.

Хоча Lil Pump абсолютно не перший репер, який прийняв біткойн, його заява однозначно матиме позитивний вплив на криптовалюта. Lil Pump зміг здивувати. З одного боку він носить яскраві кольорові дреди і відомий своїми образливими текстами, володіє парком спортивних автомобілів, з іншого боку він отримав багато похвали своїм інвестиційним стратегіям. І Lil Pump виглядає досить освіченою інвестором.

Що найцікавіше Lil Pump навіть дивився фільм «Форбс 30 до 30» в 2019 році.

На сьогоднішній день фанати мають доступ до товарів Lil Pump через мережу Lightning. Мережа Lightning ідеально підходила для роботи завдяки своїй здатності обробляти мікротранзакції. Ці невеликі платежі дозволяють користувачам біткойнов купувати сорочки і брелки.

Для втілення концепції в життя співробітники Lil Pumps використовували платформу OpenNode. Цей платіжний процесор Lightning Network дозволяє будь-якій людині легко і безпечно почати приймати біткойн-платежі. Фірма рекламує себе як «найпростіший спосіб прийняти біткойнов» на своїй домашній сторінці.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):