Lil Pump геній що вміє грати з натовпом

05.23.2019     /     Автор новини: Oksana

Lil Pump геній що вміє грати з натовпом
© Instagram / Lil Pump
Lil Pump неділю розважався в нічному клубі Майамі з суперзіркою Джеймсом Харденом. Потім у вівторок Lil Pump купив сонцезахисні окуляри Cartier за 15 000 доларів, розкидаючи гроші навколо ювелірного магазину. Пізніше він опублікував послання в Instagram: Ніхто не зробив того, що я зробив у такому віці. У 18 я побив рекорди на YouTube, платинові пластинки, так що нецензурний вислів.

Складається враження, що Lil Pump не живе в нашому світі, але він точно знає, що робить. Lil Pump - просто геній, який грав в систему.

Lil Pump заслуговує величезної поваги за розважальне шоу і він знає, як грати з натовпом. Пропонуючи рукостискання і високі п'ятірки, підстрибуючи навколо сцени, як будь-який підліток, і в цілому створює атмосферу веселощів в залі. Lil Pump збирає живу партію краще, ніж більшість відомих реперів.

Lil Pump добре справляється з ситуацією, яка дозволяє йому отримувати прибуток. Всього кілька років тому він був дитиною, які опинилися в ситуації, коли абсурд в музиці і іміджі став формулою успіху. Після смерті сучасників, таких як Lil Peep, XXXtentacion, тюремного ув'язнення Tekashi69 і постійних юридичних проблем з Kodak Black, Lil Pump, відчуває себе добре і до сих пір не постраждав. Загалом, шоу в четвер увечері було нешкідливим, і це все, що потрібно було Lil Pump.

Share It FIRST: