Logan Paul спростовує чутки про роман Джейка Пола і Тани Монжо

05.8.2019     /     Автор новини: Oksana

Logan Paul спростовує чутки про роман Джейка Пола і Тани Монжо
© Instagram / Logan Paul
Чутки про відносини між Джейк Пол і Тана Монжо з'явилися після того, як Монжо була помічена на зйомках сліпа в ліжку Джейка Пола. Але Logan Paul не думає, з їх передбачуваного роману вийде щось більше.

Нещодавно Logan Paul опублікував у Твіттері глузливе повідомлення з приводу можливих відносин Джейка Пола і Тани Монжо.

Це повідомлення було підписано «Хлопці в нових відносинах проти дівчат в нових відносинах», в якій Джейк Пол співав разом зі своєю піснею «I'm Single», а Монжо говорила: «Ми, як би, ексклюзивні, ти знаєш?"

Всупереч поширеній думці, YouTubers стверджували, що вони взагалі не перебувають у відносинах, а Монжо висміює спекуляції навколо їх любовної життя.

«Я думаю, що завжди весело жартувати над тим, наскільки божевільним може бути Інтернет», - сказала Монго.

Чутки про можливі отмношеніях між Джейком і Таною розгорілися після того, як Пол визнав, що він фліртував з Таною на вечірці під час відеоблогу, і незабаром після цього Тана оцінила його почуття в Твіттері.

Ці двоє навіть знімали відео Mukbang для каналу Тани на ліжку, ще більше насміхаючись над надмірними припущеннями фанатів.

Ці чутки досягли свого піку під час анонса Монжо про її майбутнє реаліті-шоу на MTV під назвою «Тані виповнюється 21 рік», офіційна дата виходу якої ще не визначена.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):

ТОП