Logan Paul готується до боксерського поєдинку зі своїм братом Джейком

05.15.2019     /     Автор новини: Oksana

Logan Paul готується до боксерського поєдинку зі своїм братом Джейком
© Instagram / Logan Paul
YouTuber Logan Paul вже думає про свого наступного суперника по боксу.На цей раз він хоче побоксировать зі своїм братом Джейком Полом.

Logan Paul досить успішний. Він зміг стати найбільшим YouTube в світі. Зняв власний документальний фільм «Плоска Земля». А також володіє боксоерскім майстерністю на аматорському рівні.

Після того як Logan Paul з'явився в HollywoodLife, Logan Paul пояснив, швидше за все що він і Джейк можуть опинитися віч-на-віч на боксерському рингу в 2020 році.

«Я б сказав, Джейк», - пояснив він. «Давайте будемо чесними, через рік, коли у нас обох буде наш другий бій, жоден YouTuber, гідний того, щоб боротися з нами, не буде достатньо хороший, щоб мати можливість вийти на ринг і фактично утриматися в ньому. Так що ми могли б просто зробити це, брат проти брата. "

Logan Paul пояснив, що ідея зустрічі з Джейком в боксерському поєдинку не подобається багатьом, хто близько знайомий з двома братами. Незважаючи на це поєдинок між двома братами відбудеться.

«І, до речі, мої батьки ненавидять цю ідею. Вони не хочуть мати з нею нічого спільного. Мої менеджери ненавидять цю ідею. Але ми отримали вашу підтримку на YouTube! Логан Пол проти Джейка Пола, 2020! »

Боксерський поєдинок між ними викличе багато ажіотажу та інтересу в Інтернеті.

У своїх торішніх сутичках проти KSI і його молодшого брата Деджі, відповідно, і Логан, і Джейк довели, що вони можуть влаштувати гарне шоу, тому над ними будуть написані різні сюжетні лінії.

Якщо в наступному році Логан не зустрінеться з Джейком на боксерському рингу, то у нього все ще буде безліч інших видатних ютуберов, з якими він зможе воювати.

Завжди є шанс, що він знову може зустрітися з KSI, особливо після того, як їх бій в 2018 році закінчився внічию, і було безліч неофіційних повідомлень про те, що у них двох заплановані подальші бої.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП