Logan Paul залишив навчання заради кар'єри

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Logan Paul залишив навчання заради кар'єри
© Instagram / Logan Paul
Logan Paul - американський відеоблогер, шоумен і актор. Має канали на сайті, що надає послуги показу і зберігання відеороликів. Він один з найбільш впізнаваних зірок на цьому сайті.

Але Logan Paul, отримав таку вдячність не відразу. Початок кар'єри блогера було таким же, як і у всіх блогерів. Глядачі відвідали сайт для перегляду відео, кількість глядачів і передплатників з кожним днем ​​збільшувалася.

Logan Paul почав свою діяльність відеоблогера ще в студентські роки, близько п'яти років тому. Він знімав короткометражні гумористичні відео, знімаючи в них своїх друзів. Рік по тому, Logan покинув коледж і впритул зайнявся створенням відео.

Відеоблогера помітили багато відомих компаній такі, як Pepsi, Ritz, Virgin Mobile і HBO. Logan Paul уклав контракти з цими компаніями. Через два роки з початку своєї кар'єри Logan Paul мав більше дев'яти мільйонів передплатників.

Три роки тому, коли канал на якому Logan Paul публікував свої відео закрився, він перейшов працювати на інший всесвітньо відомий сайт. Він почав щодня завантажувати свої відеоролики, які за часом тривали довше, ніж раніше. Стиль змісту цих відео залишався таким же. На даний момент Logan Paul має близько 25 мільйонів абонентів. Він знявся в багатьох реаліті-шоу, телепередачах, мав епізодичну роль в кіно.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП