Mac Miller записав власну версію Черних повітряних куль від Flying Lotus

05.28.2019     /     Автор новини: Oksana

Mac Miller записав власну версію Черних повітряних куль від Flying Lotus
© Instagram / Mac Miller
Flying Lotus і Mac Miller працювали разом тільки над двома піснями, які були офіційно випущені. Незважаючи на це, вони були великими друзями.

Нещодавно Flying Lotus вшанував пам'ять свого друга Mac Miller словами «Спасибі тобі, Малкольм» і «Знайди свій шлях додому».

Flying Lotus і Mac Miller спільно працювали над піснями «SDS» і «Conversation Pt. 1. "

Mac Miller був кращим, тому що він був тим чуваком, який завжди приходив з новою партією, кожен сезон. Він би сказав: У мене є три альбоми. Я хочу зіграти їх для вас прямо зараз, - згадує FlyLo.

Flying Lotus написав у Твіттері про версії «Чорних куль» Mac Miller в день випуску Flamagra. Він сказав, що давній інженер Mac Miller, Вик Вайнштейн, послав FlyLo запис після його смерті.

Пізніше в інтерв'ю Vulture FlyLo високо оцінив трудову етику Міллера. Після його трагічної смерті з'ясувалося, що у Міллера є невиданий альбом з Мадлібом, близьким другом Flying Lotus, а також безліч інших невиданих альбомів.

Mac Miller жив прямо по вулиці від мене, тому він просто спускався з пагорба і грав мені купу лайна і в значній мірі перевіряв, як: «Добре, що в тебе? », - сказав FlyLo. І це завжди нагадувало мені, що мені потрібно повернутися до свого дерьму, тому що він працював. Він змусив мене відчувати себе ледачим, а я працюю.

===

Share It FIRST: