Мадонна і її колишня любов

07.12.2019     /     Автор новини: Alexandra

Мадонна і її колишня любов
© Instagram / Мадонна
У 1995 році репер Тупак Шакур написав рукописний лист співачці, в якому обговорювалися як їх відносини, так і його жаль. Згідно NME, особиста записка включена в велику колекцію предметів, які були продані з аукціону колишньою подругою поп-зірки Дарлін Латс. Торги почнуться в режимі онлайн 17 липня.

Лист з трьох сторінок, було написано 24-річним Тупаком, щоб закінчити його стосунки зі співачкою, якій тоді було 37 років, коли він перебував у в'язниці. У листі він приносить свої вибачення, що не зміг стати їй другом і дякує за добре проведений час разом.

Раніше Мадонна, намагалася зупинити аукціон на тій підставі, що дійсно лист належить їй.

За повідомленням Rolling Stone, в липні 2017 року Суддя припинив продаж твори після того, як було подано надзвичайний судову ухвалу, після чого лист досягло ціни в 100 тисяч доларів. Однак у квітні 2018 року Суддя постановив, що лист належало компанії Gotta Have Rock and Roll, яка отримала його від колишнього співробітника артистки.

На сайті аукціону вказана мінімальна ставка 100 тисяч доларів. Аукціоністи підрахували, що рукописна замітка можна, в кінцевому підсумку продати за 300 тисяч доларів, хоча її відскановані версії, вже ходили по Інтернету протягом багатьох років.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП