Mariah Carey стала жертвою шахрайства в GR Pride Center

05.11.2019     /     Автор новини: Oksana

Mariah Carey стала жертвою шахрайства в GR Pride Center
© Instagram / Mariah Carey
Двоє каліфорнійських чоловіків потрапили до в'язниці через шахрайство. Вони виставляли себе як представники співачки Mariah Carey, якими насправді не були. Як результат були обмануті люди на суму 100 000 доларів з центру Гранд-Рапідс.

«Ми думали, що збираємося надати цієї спільноти це дивовижне шоу Pride, а також використовувати дохід для фінансування всіх програм і послуг, які ми робимо тут, в Pride Center», - сказав адміністратор Grand Rapids Pride Center Ларрі ДеШейн-молодший. «Це Мерайя Кері, це була прекрасна можливість».

Шахраї приїхали в Лас-Вегас і привели представників фестивалю на шоу співачки, хоча федеральні слідчі кажуть, що співачка й гадки не мала, що її ім'я використовувалося в шахрайстві.

«Вони були неймовірно відполіровані. У них були всі свої качки поспіль. Вони обдурили давнього агента з бронювання », - сказав ДеШейн.

Шахраї представляли себе представниками Mariah Carey, створюючи підроблені документи, адреси електронної пошти і навіть ідентифікаційні значки як частина схеми.

Першим помітив, що щось не так адміністратор Pride Grand Rapids Майк Хеммінгс. Він подбав про те, щоб все було задокументовано та внесено до органів влади.

«Ми були першими, хто звернув на це увагу, і це дійсно був Майк Хеммінгс», - сказав ДеШейн.
На додаток до 100 000 доларів, взятих у Гранд-Рапідс, вони також нібито обдурили аналогічну організацію, Flagstaff Pride в Арізоні, яка підписала контракти з жертвами, а потім отримала електронні перекази.

Пара була звинувачена в 2018 році в шахрайстві з дротом і крадіжці особистих даних після того, як Переіда була арештована в Колорадо, а Клейборн був заарештований в Феніксі.

У п'ятницю Перейду засудили до 27 місяців в'язниці. Клейборн, якого федеральні слідчі вважають головнокомандувачем, проведе п'ять років у в'язниці.

Де Шейн сказав, що вони вивчили і вжили заходів обережності, щоб уникнути повторення, але Прайд-центр - це набагато більше, ніж фестиваль, що проводиться раз на рік з 1988 року.

Вироки також супроводжуються розпорядженням про повернення вкрадених грошей, але Прайд-центр не розраховує повернути ці гроші.

У цьому році фестиваль заплановано на 15 червня в Calder Plaza.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП