Mariah Carey Неуловимая Шантезе

06.4.2019     /     Автор новини: Oksana

Mariah Carey Неуловимая Шантезе
© Instagram / Mariah Carey
Mariah Carey талановита у всьому від написання пісень і музики до виконання своїх творінь. Mariah Carey має велику кількість нагород.

Майже через два роки після своєї роботи з The-Dream і Tricky Stewart над «Спогадами недосконалого ангела», Mariah Carey провела більшу частину свого часу, записуючи з Джермейн Дюпрі і Брайаном-Майклом Коксом для свого продовження «Я». Я Mariah Carey ... Невловима Шантезе.

Запис сесій для 14-го студійного альбому Кері почалася в 2012 році, коли вона працювала суддею в 12-му сезоні American Idol від Fox. У літні місяці співочий птах випустила промо-сингл «Triumphant (Get 'Em)» за участю Meek Mill і Rick Ross.

Рік по тому випустив офіційний ведучий сингл «#Beautiful» за участю Мігеля, який був сертифікований платиновим Асоціацією звукозаписної індустрії Америки (RIAA) через два місяці після прем'єри. Потім вона випустила ще два сингли - «Art of Letting Go» і «You're Mine (Eternal)».

Я - Mariah Carey ... Невловима Шантезе красиво упакована з баладним натхненням від її початку кар'єри і пов'язала її з поточними часом музики з підтримкою від хітмейкерів Майка Уілла-Іт-Хіта, Хіт-Боя і DJ Camper.

27 травня 2014 року Кері нарешті випустила свій альбом в традиційній манері альбому, незважаючи на чутки про те ж «цифровому дропе», що і її колега Бейонсе. Хоча в презентації альбому були незначні недоліки, що призвели до її випуску, кожна добре написана платівка була піднесена її бездоганним діапазоном в п'ять октав і різноманітними постановками.

У свято Мене. Я Мерайя ... П'ята річниця невловимого Chanteuse.

Share It FIRST: