Меган Фокс змінила зовнішність для свого нового фільму

03.26.2019     /     Автор новини: Sofia

Меган Фокс змінила зовнішність для свого нового фільму
© Instagram / Меган Фокс
Фанати були дуже здивовані, оскільки з'явилися фотографії Меган Фокс в образі її майбутньої ролі. І вона виглядає дуже далеко від тієї Мегс, до якої ми всі звикли за ці роки.

Дівчина змінила свій звичний вигляд довгих каштанових волосся на світлі через її ролі в стилі американського військового кореспондента Маргарити Хіггінс у фільмі Jangsa-ri 9.15. Хто б міг подумати, що новий вчинок може так різко змінити чийсь образ?

Сфотографована поруч з Чой Мун-скоро, губернатором провінції Канвондон, її можна побачити зі своїми світлими причесаними волоссям і армійської-зеленими нарядами. І схоже, що фанати все ще намагаються осмислити її новий вигляд.

У відповідь на фотографії одна людина в Твіттері написав: «Чесно кажучи, не можу дізнатися Меган Фокс, коли вона носить цей світлий парик».

Інший просто написав в Твіттері: «Меган Фокс, це ти?!»

Фільм розповість історію про Jangsa десантної операції, яка сталася в 1950 році під час корейської війни. За наказом американського генерала Дугласа Макартура висадка була важливою частиною битви при Інчхоні.

Маргарита Хіггінс, яку Меган зіграла у фільмі, була журналістом і кореспондентом під час війни в Кореї і після неї під час війни у ​​В'єтнамі.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП