Меган Маркл і принц Гаррі побажали королеві Єлизаветі "самого чудового" дня народження

04.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Меган Маркл і принц Гаррі побажали королеві Єлизаветі "самого чудового" дня народження
© Instagram / Меган Маркл
Герцог і герцогиня Сассексскіе вже активно використовують свій окремий рахунок у Instagram. На своїй сторінці вони привітали королеву Єлизавету дуже душевно з її Днем народження. Звертаючись до неї як «Ваша Величносте, мем і бабуся», принц Гаррі і Меган Маркл побажали королеві «самого чудового дня» в її день народження.

У своєму привітанні Меган Маркл і принц Гаррі виставили фотографії: чорно-білий портрет королеви, фотографію молодого Гаррі і старшого брата Вільяма з нею, пару фотографій, на яких Гаррі і Елізабет насолоджуються жартами, ще одну фотографію Елізабет і Меган і одну загальну з усіма трьома . Завершальним фото стала фотографія королеви, на якій вона посміхається і махає своїм доброзичливцям.

Незважаючи на те, що Гаррі і Меган пішли більш особистим шляхом, щоб привітати королеву, сторінка в Instagram для герцога і герцогині Кембриджської - принца Гаррі і Кейт Міддлтон - залишалася простий і формальної з простим «бажанням щасливого 93-го дня народження Її Величності» Королева ! "Кенсінгтонройал поділився фотографією разом з побажанням, в якому королеву бачили разом з принцом Вільямом, Кейт, принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою. у той час як Гаррі частково видно, Меган була відсутня на зображенні, яке було очевидно знято до то го, як вона приєдналася до королівської сім'ї.
Люди швидко помітили відсутність Меган Маркл, підписавши фото: «З Днем Народження, Ваша Величносте»: в ньому є Гарі, але чому немає Меган Маркл? »

Share It FIRST: