Меган Маркл стала улюбленицею Принца Чарльза

04.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Меган Маркл стала улюбленицею Принца Чарльза
© Instagram / Меган Маркл
Принц Чарльз з нетерпінням чекає народження Малюка Сассекса і надзвичайно щасливий стати ще раз дідусем.

За словами джерела батько принца Гаррі, принц Чарльз, «на сьомому небі від щастя» знову стати дідусем.
Джерело зазначає, що Чарльз великий шанувальник своєї невістки, Меган Маркл. Він із задоволенням проводить свій вільний час з Меган.

«Чарльз надзвичайно любить свою нову невістку Меган», - говорить джерело, додавши, що він з нетерпінням чекає дня, коли Меган народить, і не може дочекатися зустрічі з первістком Гаррі.

Раніше в цьому місяці Меган і Гаррі переїхали в свій новий будинок в котеджі Frogmore в Віндзорському замку. Однією з причин переїзду в Віндзор була можливість захистити свою дитину від «сторонніх очей папараці».

Як говорилося раніше Меган і Гаррі вирішили відсвяткувати народження первістка в приватному порядку як сім'я. Вони порушують протокол, що стосується народження їхньої першої дитини, і не будуть негайно оголошувати про цю подію. Крім того, на відміну від принца Вільяма і Кейт Міддлтон, які позували для фотографій біля лікарні Святої Марії після народження трьох дітей, Меган і Гаррі будуть фотографуватися зі своїми новонародженими на території Віндзорського замку, коли вони будуть готові.

Share It FIRST: