Здійснилося Меган Маркл народжує королівського хлопчика

05.6.2019     /     Автор новини: Sofia

Здійснилося Меган Маркл народжує королівського хлопчика
© Instagram / Meghan Markle
У понеділок герцог і герцогиня Сассексскіе, більш відомі як принц Гаррі і Меган Маркл, вітали свого первістка. Це хлопчик.

Новонароджена дитина знаходиться на сьомому місці на британський престол, позаду принца Гаррі. Ще поки невідомо, чи отримає дитина королівський титул, як ті, які були вручені трьом дітям принца Вільяма, старшого брата Гаррі і дружини Вільяма, Кетрін.

У свіжому заяві Букінгемського палацу говориться, що Меган Маркл народила в 5:26 ранку. Її мати, Дория Регланд, була з новими батьками в їх будинку, Frogmore Cottage. Новонароджений хлопчик важив 7 фунтів, 3 унції, пише королівська пара в Instagram.

Ім'я для новонародженого поки ще не вибрано.

За цю маленьку річ потрібно просто померти, тому я просто на сьомому небі від щастя, - сказав захоплений принц Гаррі журналістам біля резиденції пари біля Віндзорського замку.

Мама (Меган Маркл) і малюк дуже добре справляються. Це був найдивовижніший досвід, який я коли-небудь міг собі уявити. Те, як будь-яка жінка робить те, що вона робить, незбагненно, і ми обидва абсолютно в захваті, - продовжує щасливий батько.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):