Meghan Markle перший рік в королівській родині

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Meghan Markle перший рік в королівській родині
© Instagram / Меган Маркл
Пройшов перший рік Meghan Markle в королівській родині.

Цей рік для Meghan Markle ознаменувався двома яскравими подіями - весіллям і народженням дитини.

З тих пір, як 19 травня минулого року Meghan Markle вийшла заміж за принца Гаррі, Meghan Markle провела зустрічі по всій Великобританії, випустила саму продавану благодійну кулінарну книгу, зробила великий тур по іншій частині світу, стала покровителькою чотирьох благодійних організацій, зробила офіційний візит в Марокко, переїхала в новий будинок і народила сьомого спадкоємця в черзі на престол.

Meghan Markle і принц Гаррі чітко змогли за цей рік розділити свою особисту і публічне життя для громадськості. Ця пара починає показувати на своєму прикладі, що означає бути герцогом 21-го століття і герцогинею Суссексской.

У всьому світі цей шлюб був відзначений як новаторський. Meghan Markle, чий батько - кавказець, а мати - афроамериканка, стала першою расою, яка одружилася і народила дитину в династії Виндзорских.

Той факт, що наречена була розлученою, був проголошений як приклад того, наскільки королівська сім'я модернізувалася. Американське громадянство Meghan Markle і той факт, що її син має право на отримання американського паспорта, тільки ще більше привернули країну, в якій дуже багато активно стежать за подвигами британської королівської сім'ї.

Але, який би шлюб ні символізував інших, для Meghan Markle і Гаррі завжди було просто те, що вони глибоко закохані одне в одного.

Meghan Markle довелося терпіти, в основному мовчки, расистські та сексистські тролінг, а також широке висвітлення про двох ворогуючих жінок. Все це розгорталося на тлі онлайн-історій, які знову і знову звинувачували її в порушенні королівських протоколів, яких не існує.

Meghan Markle і Гаррі ясно дали зрозуміти, що будуть і надалі люто охороняти те, що вони вважають особистим. Вони продемонстрували, що коли справа доходить до їх роботи, вони щедро жертвують. Дійсно, чудова трудова етика герцогині була однією з визначальних тем її перших 12 місяців королівського життя.

Для Meghan Markle, яка звикла мати свій власний незалежний голос в соціальних мережах і в своєму блозі, не кажучи вже про власну кар'єру, не може бути ніяких сумнівів, що останні 12 місяців зажадали значних змін.

Share It FIRST: