Меган Маркл і принцу Гаррі відмовили в незалежності

03.17.2019     /     Автор новини: Sofia

Меган Маркл і принцу Гаррі відмовили в незалежності
© Instagram / Меган Маркл
У принца Гаррі і Меган Маркл великі плани. Герцог і герцогиня Сассексскіе боролися за створення власного незалежної будинку, але королева Єлизавета і батько Гаррі, принц Чарльз, наклали вето на цю ідею. І їх слово в значній мірі остаточно.

Вони хотіли, щоб їх будинок був повністю незалежний від Букінгемського палацу, але їм сказали-ні. Існує інституційна структура, яка не дозволяє таку незалежність.

Повідомлення про заборону Королеви прийшли через кілька днів після того, як королівська родина підтвердила, що Гаррі і Меган будуть відділяти свої сім'ї від Уїлла і Кейт і засновувати свій власний офіс в Букінгемському палаці.

Королева погодилася на створення нової сім'ї для герцога і герцогині Сассексской після їхнього шлюбу в травні минулого року, - йдеться в офіційному повідомленні. Будинок, який буде створений за підтримки Королеви і Принца Уельського, буде створений навесні.

Зміни були описані як давно спланований крок, щоб підтримати королівську роботу Гаррі і Меган, коли вони переїжджають в котедж Frogmore, щоб виховати свою сім'ю.

Share It FIRST: