Меган Маркл і Гаррі можуть відмовитися від королівського титулу для своєї дитини

04.18.2019     /     Автор новини: Oksana

Меган Маркл і Гаррі можуть відмовитися від королівського титулу для своєї дитини
© Instagram / Меган Маркл
Діти принца Гаррі і Меган Маркл не отримають автоматично королівські титули. І відповідно їх не називатимуть "Королівською Високістю". Швидше за все
вони отримають титул «Граф» або «Леді».

Принц Гаррі і герцогиня Сассексская можуть наслідувати приклад своєї тітки Принцеси Анни, чиї діти не мають королівських титулів.
Важко уявити собі відмова від королівського титулу. Але принц Гаррі і Меган Маркл, герцогиня Сассексская, можливо зроблять це для своєї першої дитини.

Відповідно до патентного листа короля Георга V 1917 року, старший син старшого сина принца Уельського (тобто принца Джорджа) має право на звання Його Королівської Високості і принца. Інших онуків принца Уельського немає.

Але в грудні 2012 року королева випустила новий патент на листи, в якому говорилося, що всі діти Вільяма і Кейт, а не тільки принц Джордж, матимуть звання і будуть іменуватися принцами і принцесами.

Ця постанова не поширюється на дітей принца Гаррі, і тому, якщо народиться хлопчик, він швидше за все буде граф Думбартон, а якщо це дівчинка, вона, швидше за все, буде Леді.

Можливо, королева може зробити нове оголошення про дитину принца Гаррі, але, з огляду на, що вона випустила патент на 2012 рік за п'ять місяців до народження принцеси Шарлотти, навряд чи вона так довго чекала, щоб видати нову постанову.

«Щоб діти Гаррі були Його Королівською Високістю, королеві довелося б видавати новий патент на листи, а вона цього не зробила», - сказала Емілі Ендрюс, королівський репортер.

Але навіть якщо дитина не отримує королівського титулу при народженні, є ймовірність, що все може змінитися, коли принц Чарльз стане королем. Але нам просто потрібно почекати і подивитися.

Share It FIRST: