Син Michael Jackson Принц Джексон живе скромним життям

05.9.2019     /     Автор новини: Oksana

Син Michael Jackson Принц Джексон живе скромним життям
© Instagram / Майкл Джексон
Майкл Джексон після смерті залишив велику частину свого стану дітям. Незважаючи на те, що Принц Джексон отримав 30 мільйонів доларів він живе зовсім нормальним життям і не виставляє свої статки напоказ.

Сина Майкла Джексона Майкл Джозеф «Принц» Джексон-молодший рідко можна побачити на червоній доріжці.

«Принц зазвичай носить своє ім'я Майкл, а іноді навіть Майк, і він живе дуже стриманою життям в Вестсайді в Лос-Анджелесі», - говорить джерело. «Якби ви зустріли його і не знали, хто він, ви б ніколи не здогадалися, що він був цим багатим знаменитим дитиною. Він такий приземлений, він не носить модний одяг і не розкидає свої гроші ».
Але не хвилюйтеся, принц в повному обсязі позбавляє себе. «Він любить мотоцикли Harley Davidson, у нього є кілька таких. Це єдине, чим він дійсно займається », - каже його близький друг. «Його мотоцикли і дві собаки - це, напевно, його найбільша пристрасть. Він любить кататися на своїх мотоциклах, кожен день, якщо погода дозволить йому. І він кращий собачий тато. Дуже приємно бачити, як сильно він любить своїх собак ».

Принц Джексон вчиться в університеті Лойоли Мерімаунт з 2016 року. Тут він зустрів свою подругу. «У нього серйозна дівчина, в яку він дуже закоханий. Вони були разом вже пару років, але він дуже приховано відноситься до її особистості. Він захищає її. Вони зустрілися в школі, і він, здається, дуже задоволений нею. У нього є друзі, але він тримає своє коло дуже щільно », говорить інсайдер. «Самі близькі йому люди - це його сім'я».

Share It FIRST: