Michael Jackson був позбавлений дитинства

05.16.2019     /     Автор новини: Oksana

Michael Jackson був позбавлений дитинства
© Instagram / Майкл Джексон
За словами особистого лікаря Michael Jackson, самої дивної частиною Michael Jackson була його нездатність дорослішати.

Відсутність дитинства у Michael Jackson призвело його до психологічних проблем.

Особистий лікар Ніл Ратнер завжди супроводжував Michael Jackson під час гастролей на протязі восьми років.

Ніл Ратнер був довіреною особою хіт-мейкера «Beat it». І Michael Jackson часто говорив про свої власні дитячі травми і був одержимий дитячої невинністю.

«Найдивнішою частиною Майкла (була) його нездатність дорослішати. Його нездатність хотіти бути дорослим. Це було його зависання. Можливо він любив дітей більше, ніж дорослих », - сказав Ратнер.

Ніл Ратнер був постійним гостем на ранчо Неверленд, але каже, що не був свідком будь-якого насильства.

Це відбувається після скандального документального фільму «Залишаючи Неверленд», де Джеймс Сафечук і Уейд Робсон стверджують, що обидва вони піддалися сексуальному насильству з боку Джексона під час проживання в Неверленді.

У фільмі Робсон і Сейфчак стверджують, що Джексон знущався над ними з 10 і 7 років відповідно, після того як вони подружилися з Королем поп-музики.

Ратнер, який стверджує, що провів багато часу в спальні Майкла, вважає, що він бачив би насильство, якби воно відбулося. Але він не приховує, що щось могло трапитися.

Суперзірка, яку раніше судили за звинуваченням у розбещенні малолітніх і виправдали за всіма пунктами звинувачення, помер в 2009 році у віці 50 років.

Share It FIRST: