Аарон Картер захищає Michael Jackson

05.24.2019     /     Автор новини: Oksana

Аарон Картер захищає Michael Jackson
© Instagram / Майкл Джексон
Michael Jackson і співак Аарон Картер вперше зустрілися в студії звукозапису в 2001 році. На той момент Картеру було 14 років. Michael Jackson хотів, щоб Картер взяв участь у благодійній пісні Що ще я можу дати? Природно Картер погодився, і до вересня того року він і Michael Jackson здружилися так близько, що Картер виконав «Я хочу цукерку» на святкуванні річниці Michael Jackson в Медісон Сквер Гарден.

Аарон Картер раніше говорив, що Майкл Джексон зробив одну річ, яка була трохи недоречна.

Michael Jackson був дійсно хорошим хлопцем, наскільки я знаю, дійсно хорошим парнем- говорить Аарон Картер.

Він ніколи не робив нічого недоречного. За винятком одного разу. Він зробив одну річ, яка була трохи недоречна, - заявив Аарон.

Всі, хто за моєю спиною, я ціную вас », - написав він. «Мій аргумент на користь того, щоб навіть говорити на цю тему, полягає в тому, щоб сказати свою правду, бути реальним і також мати спину, засновану на моєму досвіді з Michael Jackson. Він був приголомшливим хлопцем, я підтримую це. Тому я прошу тебе не перетворювати це в щось, ніж це не є.

Потім він відповів на віддалений твіт про своїх коментарях, написавши: «На мою думку, це було трохи недоречно, в чому проблема? Чого я домігся? Я не намагаюся досягти нічого, крім як розповідати свою історію, щоб підтвердити, що він не робив нічого сексуального! Все це нерозумно? Чесно! "

«Це схоже на те, що люди хочуть знайти кого-то, кого ... коли те, про що я говорю, насправді підтверджує, що він нічого не робить! »Продовжив Картер в іншому твіті.

«Я жодним чином не звинувачую його в тому, що він є збоченця дітей», - додав він, також написавши ще один твіт, який свідчив: «Вибачте, але де у визначенні« недоречно »згадується сексуальний проступок? »

«Моя історія підтверджує мою думку про те, що Майкл не робив нічого сексуального з іншими», - продовжив музикант.

Протягом багатьох років Картер спростовував чутки про те, що Джексон напав на нього сексуально, коли він був молодший, і сказав ЛЮДЯМ в 2004 році: «Майкл і я дружимо вже три роки. ... Нічого не сталося між мною і Майклом. Ми не спали в одній кімнаті, ми не ділили ліжко. У нас нормальна дружба. В цьому немає нічого сексуального.

Share It FIRST: