ЛаТойя Джексон звинуватила Майкла Джексона в тому, що він був викрадачем дітей.

03.9.2019     /     Автор новини: Dima

ЛаТойя Джексон звинуватила Майкла Джексона в тому, що він був викрадачем дітей.
© Instagram / Майкл Джексон
ЛаТойя Джексон одного разу звинуватила свого молодшого брата Майкла в неналежних відносинах з дітьми.

Двоє чоловіків стверджують, що Майкл Джексон промив їм мізки, щоб зайнятися з ними сексом, коли вони були дітьми в документальному фільмі. ЛаТойя Джексон зробила подібні заяви про поведінку свого брата з маленькими хлопчиками в інтерв'ю 1993 року.

«Майкл мій брат. Я люблю його дуже сильно, але я не можу і не буду мовчазним співучасником його злочинів проти маленьких, невинних дітей », - сказав ЛаТойя Джексон MTV. «Якщо я мовчу, це означає, що я маю провину і приниження, яке відчували ці діти, і я думаю, що це дуже неправильно».

ЛаТойя дала інтерв'ю, в той час як Джексон перебував під слідством за звинуваченням у сексуальному насильстві над 13-річним Джорданом Чендлером. The Telegraph повідомляє, що сестра Майкла одного разу стверджувала, що Чендлер не був першим дитиною, до якого приставав король поп-музики.

«Майкл потребує допомоги», - сказав ЛАТО. «Це відбувається з 1981 року, і це не просто одна дитина».

Розслідування Чендлера закінчилося після того, як Майкл заплатив хлопчикові і його сім'ї 23 мільйони доларів в 1994 році.

ЛаТойя також припустила, що ЗМІ та громадськість були замішані в приховуванні зловживань.

«Тепер ви зупиняєтеся і думаєте на секунду і говорите мені, який 35-річний чоловік збирається взяти маленького хлопчика і залишитися з ним на 30 днів?» - запитала ЛаТойя. «І взяти іншого хлопчика і залишитися з ним на п'ять днів в кімнаті і ніколи не виходити з кімнати?"

Вона додала: «Я люблю свого брата, але це неправильно».

Коли її запитали, чому вона вирішила виступити проти свого брата, ЛаТойя послалася на жорстоке звинувачення, з яким вона і інші Джексон вже давно говорили, що зіткнулися з боку свого батька. "

«Я сама жертва і знаю, як це», - сказала вона. «Ці діти будуть страждати від шраму на все життя, і я не хочу, щоб це вплинуло на більш невинних маленьких дітей. ... Мені ще більше шкода цих дітей, тому що у них більше немає життя, у них її немає ».

Share It FIRST: