Новий фільм про суд над Майклом Джексоном

03.19.2019     /     Автор новини: Oksana

Новий фільм про суд над Майклом Джексоном
© Instagram / Майкл Джексон
Нещодавно на екранах з'явилася новинка від режисера Дена Ріда. Це документальний фільм «Залишаючи Неверленд» про Майкла Джексона. Проти знаменитого співака були висунуті звинувачення в жорстокому поводженні з дітьми.

Глядачі залишилися шоковані переглядом двосерійного документального фільму. Ден Рід задумав знімати наступний фільм.

Режисер розповів про свої плани щодо іншого проекту. Він зацікавлений в створенні фільму про досліди Майкла Джексона.

Одне з відомих видань з'ясувало, що передбачувана жертва Гевін Арвізо буде готовий обговорити свій процес. Якщо все позитивно вирішиться, то режисер Ден Рід буде дуже щасливий зробити ще один фільм.

Ден сказав, що дійсно хотів би зайнятися зйомками процесу над Майклом Джексоном. Але все може вийти тільки в тому випадку, якщо жертва і його сім'я будуть брати участь.

Режисер додав, що зараз йдуть переговори з Гевіном Арвізо і його сім'єю про участь. Дуже хочеться розповісти історію цього процесу. Дуже дивно, що Майкл Джексон був виправданий.

Це дуже цікава історія, яку потрібно повідомити всьому світу.

Гевін Арвізо вперше зустрів Джексона, коли йому було 10 років. Світова зірка завдала йому візит в лікарню, коли він лікувався від раку.

У 2003 році хлопчик свідчив проти співака. Він стверджував, що Майкл показав йому порнографію. А також дає дитині пробувати алкогольні напої.

Хлопчик також стверджував, що Джексон мастурбував перед ним і неодноразово домагався його.

Дивно, що з Джексона були зняті всі звинувачення в тому ж році.

Ден Рід намагався зв'язатися з Гевіном, коли вирушав покинути Неверленд. Режисер написав дуже довгий лист. У ньому ретельно сформулював своє прохання. Ден все ще дуже сподівається почути від Арвізо згоду. Але поки що відповіді немає.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП