Майкл Джексон Звинувачення є здебільшого не толерантної поведінки

03.30.2019     /     Автор новини: Sofia

Майкл Джексон Звинувачення є здебільшого не толерантної поведінки
© Instagram / Майкл Джексон
Will.i.am стверджує, що звинувачення, висунуті проти Майкла Джексона Джеймсом Савечаком і Уейдом Робсоном у фільмі «Залишаючи Неверленд», є частиною «кампанії наклепів на расистів».

Хітмейкер затаврував заяви Саччука і Робсона в документальному фільмі HBO «Залишаючи Неверленд», де вони стверджують, що Джексон піддав їх сексуальному насильству після того, як подружився з ними, коли вони були дітьми, в рамках «наклепницької кампанії» проти співака.

Він сказав: «Я не знаю, чому довіряти або кому вірити. Хто за цим стоїть або що? Очевидно, це гроші. Все, що я знаю, це наклепницька кампанія. Якщо він це зробив, то це сумно і нелюдяно. Але якщо він цього не зробив, то те, що відбувається сумно і нелюдяно ».

Will.i.am працював з Майклом до його смерті і хвалив його за те, що він «щирий і велика людина».

Він додав: «Майкла Джексона, якого я любив, я завжди буду любити. Людина, якого я зустрів, був самим добрим і найщирішим і серцевим людиною, яка не заподіяв би шкоди мусі ».

Деякі закликають до того, щоб музика Майкла Джексона була заборонена після звинувачень, але Will.i.am обурюється цим.

Прихильники Майкла Джексона завдали удару у відповідь за звинуваченнями Джеймса і Уейда, назвавши обвинувачів «неправдивими» і «визнаними брехунами».

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП