Діти Майкл Джексон збираються подати в суд на Уейда Робсона і Джеймса Саревчука

04.20.2019     /     Автор новини: Oksana

Діти Майкл Джексон збираються подати в суд на Уейда Робсона і Джеймса Саревчука
© Instagram / Майкл Джексон
Принц, Париж і принц Майкл Джексон II, розслідують справи Уейда Робсона і Джеймса Сейфчука.
Нещодавно вийшов у ефір документальний фільм HBO «Залишаючи Неверленд» Уейд Робсон і Джеймс Сафчук про звинувачення в сексуальному насильстві покійного Майкла Джексона.

Принц, Париж і принц Майкл Джексон II, вивчають заяви про те, що їм заплатили за участь у фільмі, і вивчають звинувачення в зловживаннях за будь-які невідповідності.

Джерело повідомило що діти «готують судовий процес за шахрайство, емоційні переживання, наклеп і перекручування фактів».

Як повідомляється, передбачуваний позов не для отримання грошової вигоди, але потомство Джексона хоче отримати «вибачення» від Робсона і Сейфчука. Будь-які присуджені гроші будуть спрямовані на благодійність.

Діти Майкла Джексона обурюються згадуванням в документальному фільмі і вважають, що їх особисте життя була підірвана.

«Діти хочуть тільки зберегти музичну спадщину свого батька Майкла Джексона. Вони відчувають, що «документальний фільм» був одностороннім, і двоє чоловіків зробили численні заяви, які не відповідають дійсності. Що стосується тверджень, вони вважають, що, згідно з їх власного розслідування і іншими джерелами новин, гроші, зібрані двома чоловіками і, можливо, іншими, не пішли ні на благодійність, ні на пропаганду чогось позитивного ».

Джексон подали в суд на HBO за порушення контракту і вимагають не менше 100 мільйонів доларів в якості компенсації.

Share It FIRST: