Переписка Майлі Сайрус зі своїм колишнім Ніком Джонасом викликало реакцію у його дружини Пріянки Чопра

03.13.2019     /     Автор новини: Sofia

Переписка Майлі Сайрус зі своїм колишнім Ніком Джонасом викликало реакцію у його дружини Пріянки Чопра
© Instagram / Miley Cyrus
Майлі Сайрус відправила своєму колишньому Ніку Джонас фотографію за допомогою прямого сполучення і поділилася знімком в Instagram. Дружина Ніка Пріянка Чопра відгукнулася про свого «чоловіка».

Поділяючи скріншот своєї старої фотографії, яку вона надіслала Ніку, на якій можна побачити її і молодшу сестру в футболках Jonas Brothers, вона написала: "У той момент, коли навіть ваша колишня знає, що ваші знайомі були (горить). Нік відповів на повідомлення Майлі: "Ці постріли з поверненням були (горить)".

Приянка відповіла на пост в розділі коментарів і написала: "Лол. Хахаха .. Чоловіче прав. Ці повідомлення г (горить)."

Ходили чутки, що Нік і Майлі зустрічалися в розпал їх зоряної слави багато років тому, коли він був учасником групи Jonas Brothers, а вона була популярною актрисою в серіалі «Ханна Монтана».

Нік і Приянка одружилися на подвійний церемонії в готелі Umaid Bhawan Palace в Джодхпуре в грудні 2018 року. Брати Джонас возз'єдналися через кілька років після розставання з недавнім синглом-поверненням Sucker. У музичному відео брала участь не тільки Приянка, а й наречений Джо Джонас, Софі Тернер.

Тим часом Майлі вийшла заміж за свого тимчасового хлопця Лайама Хемсворта (романтична зірка Приянка) в тихій церемонії після весілля Приянка з Ніком ".

Приянка недавно поділилася фотографією нового Майбаха, подарованого їй Ніком. Вона поставила підпис під картинкою: "Коли благовірний виходить на перше місце ... дружина отримує @maybach !! Представляємо .. Extra Chopra Jonas .. ха-ха .. Я люблю тебе, дитинко !! Yaaay! Кращий чоловік на світі."

Share It FIRST: