Miley Cyrus заплакала про Дженіс Фріман

03.19.2019     /     Автор новини: Sofia

Miley Cyrus заплакала про Дженіс Фріман
© Instagram / Miley Cyrus
Майлі Сайрус і Дженіс Фріман стали близькі після зустрічі на Голосі протягом 13-го сезону. Коли Дженіс померла, Майлі прийшла на її похорон і взяла участь разом зі своїм батьком, Біллі Реєм Сайрусом.

Це був емоційний момент для Майлі і для всіх, хто дивився. Насправді, важко не пролити кілька сліз. Майлі і її тато співають дует (Дивною грації) на честь свого дорогого друга.

Вся церемонія була опублікована на її сторінці в Facebook і це була зворушлива данина пам'яті.

Майлі Сайрус виходить на сцену, щоб віддати належне своїй подрузі. Вона сказала присутнім, що вона ніколи не була тренером Дженіс Фріман. Замість цього Майлі сказала, що Дженіс навчила її всьому, що вона знає про любов.

Спочатку Майлі повинна була віддати данину Дженіс сама, але вона була занадто схвильована для цього. Замість цього вона представила свого батька, Біллі Рея Сайруса який допоміг їй.

Майлі сказала стримуючи сльози:

- Я планувала заспівати для неї пісню, але її втрата для мене занадто сильний біль.
- Так що мій тато подбає про це для мене.

Закінчивши емоційне уявлення, Майлі додала:

- Спасибі, що дозволили нам стати частиною вашої родини. Спасибі, Дженіс, що дозволили мені стати вашим другом. Це була честь.

Дженіс Фріман померла 2 березня від пневмонії і кров'яного згустку. Оголошення про її смерті було опубліковано в її акаунті в Instagram.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП