ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Всі в гуртожиток

11.09.2010 13:04

Студент після вступу до вузу задумується про те, де провести свої студентські роки: у гуртожитку чи у квартирі? Вибір невеликий, але складний. З одного боку, доволі дорога квартира з усіма зручностями, з іншого – життя серед однолітків у гуртожитку, хоча і не в такому комфортному.

Отож, у кінці серпня біля стін гуртожитків з'являється купа першокурсників з надією отримати кімнату. Виявляється, що не все так легко. Кожен гуртожиток має свої негласні правила. Першим, хто їх  озвучить, буде старшокурсник, який пройшов через це, потім - комендант. Чому він? Бо слова «Кімнат немає!», - фальшиві і означають перше і головне правило: бажаєш кімнату – плати. Скаржитися не підеш, та і часу, щоб шукати справедливість, теж не вистачає, адже якщо  не заплатиш - тебе випередять інші студенти. Доводиться переступати через себе і платити 200 гривень лише за те, щоб отримати кімнату. На жаль, з такою проблемою стикається мало не кожен студент, котрий виявив бажання жити у гуртожитку. А ще потрібно не забувати про офіційну оплату у банк, яку ніхто не скасовував і не зменшував. Радує те, що гроші можна надсилати по частинах. 

Запропоновані кімнати схожі на барлоги. Обираєш хоч щось і плануєш майбутній ремонт зі своїми новими сусідками по кімнаті. Вже не дивує зламана шафа та сидіння на стільці, що ледве тримається купи.

Це все дрібниці порівняно з тим, коли дізнаєшся, що 9-ти поверхова будівля не має душових кабінок та загальних кухонь. Можливо, керівництво задовольняє така ситуація... Все ж таки не все так погано, але поліпшити свої умови життя ми можемо лише, купуючи необхідні речі у побуті (холодильник, плитку, чайник). 

Залишається відкрите питання: чому оплата за гуртожиток не відповідає умовам життя, а є завищеною? Відповідь озвучує комендант : «Криза у країні, все дорожчає, і гуртожитки - не вийняток!»


Таня Кузьменко

Коментарі (1)

Додати коментар

  • 28.10.10 21:42
  • клеоЧому гуртожитки УАД схожі на барлоги? Там відсутє цілодобове постачання води (холодної), вона подається максимум 3 години на день;опалення...якщо є батареї, це не означає, що вони гріють; світло часто зникає, адже у кожній кімнаті є холодильник, ноут, електрична плитка, фен, електрочайник...Звичайно, проводка горить. А хто винен?-Студенти? НІ!!! Коли б створили умови для нормального існування (для чого існують ті замкнені кухні), то б нічого не горіло і всі жили щасливо:)
   Людина складається на 80% із води, а студенти УАД на 30%. 3-годинне постачання холодної води, а гаряча...тільки в душі.
   Душ в гуртожитках УАД-далекий глибокий убогий підвал (ніби з фільму жахів).
   А платимо ми за все це 1380 грн. в рік, коли студенти гуртожитку І.Франка-940 грн. За що платити???
   Завдання: знайти 5 відмінностей між гуртожиткоми УАД та І.Франка.

Статті по темі

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.