ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Українські посібники з вітчизняної історії писатимуть сусіди, – Телеканал новин "24"

19.11.2010 14:51
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вирішив долучити до процесу чи не всіх, з ким України має спільний кордон. Тепер до трактування історичних подій окрім російський вчених, хочуть долучити й науковців з Польщі, Туреччини та Литви. Чи стане Богдан Хмельницький героєм для поляків – міністр прогнозувати не береться, але діалог, каже, треба починати.

"З усіма сусідами треба налагоджувати якомога ширший міжкультурний діалог, тому ми будемо родити спільні посібники по історії для вчителів і з нашими сусідами з Росії, і з нашими сусідами з Туреччини. Я думаю, найближчим часом отримаємо офіційну відповідь від Міністерства освіти Турецької Республіки, і запропонували вже такий лист Республіці Польща, я думаю, будемо ще робити з литовцями та іншими сусідами", – каже Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Міністр наполягає – подібні проекти підтримує та активно фінансує європейська спільнота. Наразі там старшокласники вже використовують спільні німецько-французькі посібники з історії, на завершальному етапі знаходиться підручник, написаний спільно Польщею та Німеччиною. Готується і спільний німецько-російський посібник.

З сайту Телеканалу новин "24"

Коментарі (2)

Додати коментар

    • 26.11.10 04:45
    • ВладИстория еврейского народа знает немало примеров предательства, которое приводило к многочисленным жертвам и трагедиям среди «сынов Давида». Степан Бандера - один из таких предателей. Мы не знаем, захотят ли евреи признать этого человеконенавистника и военного преступника представителем своего народа. И также не знаем, что заставляет современных последователей С.Бандеры на каждом марше выкрикивать: «Смерть жидам и москалям!» Что, смерть Бандере тоже? Откажутся ли украинские националисты от своего вождя? Или все же задумаются, к чему ведет ненависть к представителям других национальностей?
    • 21.11.10 06:10
    • ВоляЖидяра маячнить...
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.