ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У школах Львова вшанують пам'ять жертв Голодомору

25.11.2010 12:13
У Львові вшанують пам'ять жертв Голодомору. У школах міста протягом двох днів, 25-26 листопада, проходитимуть уроки пам’яті, театралізовані інсценізації, читацькі конференції та зустрічі учнів з очевидцями подій голодомору 1932-1933 років. Також до кінця листопада в усіх дитячих міських бібліотеках проходитимуть літературні години пам’яті та історичні екскурси.  Як повідомили Vlaskor.net у прес-службі Львівської міської ради, у суботу, 27 листопада, в День пам’яті жертв Голодомору, об 11.00 год. на Личаківському кладовищі буде проходити екуменічна панахида біля крипт, де поховані жертви Голодомору.  

27 листопада о 16:00 на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Шевченка розпочнеться «Хвилина мовчання» та щорічна акція «Засвіти свічку!». Після завершення акції розпочнеться програма хору «Дударик». Також у суботу у Будинку органної і камерної музики о 17.00 год. відбудеться концерт-реквієм «Аве Марія». Вхід на концерт вільний.

Відтак, о 19.00 розпочнеться вечір, присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору. У Національному музеї-меморіалі пам'яті жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» буде театралізоване дійство Студентського братства ЛНУім. І Франка.

Також в усіх школах міста протягом листопада пройде акція «Незабудки пам’яті». Кожен учень, у межах цієї акції, прикріпить незабудку на чорне панно у формі карти України. Така акція у школах міста проходить вже протягом п’яти років.

У неділю, 28 листопада о 17.30 год. біля пам’ятника Жертвам політичних репресій відбудеться запалення свічок та хода до пам’ятника Т.Шевченка. На проспекті Свободи о 18.00 буде проходити молебень та театралізоване дійство. Організатором заходу є ГО «Спілка української молоді».

Юрій Опока

Коментарі (1)

Додати коментар

    • 26.11.10 04:42
    • СтасВ цей день померла перша людина від голоду, особливо страшним був голод у Львові, померли майже всі.
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.