ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Програма Дня пам’яті жертв Голодомору у Львові

26.11.2010 12:28

У суботу, 27 листопада, на Львівщині відбудуться заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору. -День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України у четверту суботу листопада. 

Програма заходів із відзначення у Львівській області Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій:

 8.00. Поминальна Служба Божа у всіх церквах Львова та області за жертвами голодоморів.

 15.20. Від’їзд керівництва Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та представників ЗМІ від площі перед приміщенням Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 18) до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій (пр. В. Чорновола).

 15.40. Покладання вінка та композиції з житніх і пшеничних колосків до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій (проспект В. Чорновола).

 15.45. Переїзд до пам’ятника Т. Шевченку (проспект Свободи).

 16.00. «Хвилина Мовчання» – зупинка роботи в органах влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

 16.01. Початок акції «Засвічи свічку!». Лунають дзвони у всіх церквах м. Львова та області. Представники обласної та міської влади, учнівської та студентської молоді, громадськості запалюють свічки та лампадки біля пам’ятника Т. Шевченку.

 16.05. Виступ Львівської академічної державної чоловічої капели «Дударик» біля пам’ятника Т. Шевченку.

Ірина Сало

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.