У Львові підприємці показали, як виглядатиме місто після прийняття кодексу, – Телеканал новин "24"

30.11.2010 08:41
Вулиця порожніх вітрин. У Львові підприємці показали, як виглядатиме місто, якщо Президент таки підпише Податковий кодекс. На одній із вулиць в історичній частині міста на кілька годин зачинили майже усі крамниці та заклади харчування.

"Така картина чекає нас, якщо буде прийнятий старий новий податковий кодекс", - каже учасник акції.

Декілька тисяч львівських підприємців паралельно столичному Майдану з тими ж вимогами вийшли на мітинг. Щоправда, нарікають, якби не тиск "згори", хода протесту була б куди масовішою.

"Я думаю, не менше трьох тисяч. Хоча ми сподівалися десь до 5-7 тис. Але вчора податківці прийшли на ринки, незважаючи на вихідний день, і почали втілювати свою, в лапках, роз’яснювальну роботу щодо Податкового кодексу. Багато підприємців вирішили якимось чином не брати участі в акціях протесту", - каже співорганізатор акції Ольга Сало.

Підприємці "зняли з себе останню сорочку" та принесли під стіни ОДА, щоб там передали її до Києва. У намісника Президента бізнес-креативу щоправда не оцінили. Передачу не прийняли - тож сорочку довелося залишити просто на сходах установи.

З сайту Телеканалу новин "24"

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.