ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Три понеділкові убивства у Львові можуть бути пов’язані між собою, – Телеканал новин "24"

01.12.2010 15:23
Такі попередні дані міліції. Нагадаємо, в адміністрації Привокзального промислового ринку розстріляли людину, ще 2 чоловіків загинули у перестрілці на одній з вулиць міста. Міліція має щонайменше дві версії подій і чекає на висновки експертів.

"Можна пов’язувати десь з його діяльністю, що він там працював на ринку, що десь могли пересікатися, конфлікти і так далі. Потерпілий, ми зараз встановлюємо, він там зустрічався з жінкою, і так далі, а вона була заміжня. Ну, різні варіанти можуть бути", – каже перший заступник начальника обласної міліції Сергій Нагачевський.

Не на камеру торгівці припускають, що стрілець помилився мішенню, бо убив людину в кабінеті з табличкою "директор". Окрім того, нападник півтора року тому мав кіоски на Привокзальному, але потім пішов з ринку. Міліція припускає, що зловмисник скоїв перестрілку за півтори години після першого вбивства. У ній полягли як він, так і ще одна людина.

На місці інциденту знайшли ще 3 пістолети – перевірятимуть їх на причетність до інших злочинів. А експерти з балістики мають з’ясувати, чи співпадають кулі в обох випадках.

З сайту Телеканалу новин "24"

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.