ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

«Один день в армії»

02.12.2010 12:10
У Львові на базі Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного для представників цивільних засобів масової інформації регіону проведено акцію “Один день в армії”. Акцію було проведено з нагоди 440-річчя з дня народження Петра Конашевича-Сагайдачного та 19-ї річниці Збройних Сил України за ініціативи Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України.

Про це Vlaskor.net повідомили в Департаменті преси та інформації Міністерства оборони України. Журналістам, які прибули до видового вищого військового навчального закладу, було запропоновано відчути себе справжніми курсантами – майбутніми офіцерами.

Журналісти побували на кафедрі тактики, де ознайомилися із сучасними інноваційними методами викладання основного військового предмету“Тактики ведення бойових дій”, відвідали центр імітаційного моделювання, де майбутні офіцери опановують науку миротворчої діяльності, відвідали навчально-стрілецький комплекс, де курсанти виконують вправи стрільби зі стрілецької зброї. Після цього вони отримали комплекти польових військових одностроїв і здійснили переїзд у Міжнародний центр миротворчості та безпеки, що у Яворівському районі, де розташована польова навчальна база Академії.

На завершення акції “Один день в армії” представники преси Західного регіону побували на нещодавно створеному танкодромі навчального закладу. Кульмінацією перебування журналістів на полігоні стало водіння бойових машин. Бажаючі отримати додатковий адреналін журналісти сіли за важелі танка Т-64БВ та за штурвали БМП-1.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.