У Львові вчать створювати подкасти

21.01.2011 20:43
21 січня у Львові в приміщенні Львівської обласної бібліотеки відбулась презентація «Можливості громадського подкастинґу для медіа, блоґерів, громадських ініціатив та проектів» а також перший із двох запланованих трейнінгів на тему «Як (за)вести свій подкаст-канал»

Її провела Студія громадського подкастинґу онлайн-радіостанції «Молоде радіо у рамках проекту Молодіжного інноваційного центру «Медіа-М».

На зустрічі розповідали про громадський подкастинґ як новий напрямок громадянської журналістики, про його специфіку та застосування.

До участі у презентації та тренінгу було запрошено керівників комунікаційних напрямів громадських організацій,студентів блоґерів, журналістів та інших зацікавлених осіб, які протягом двох днів мають можливість не лише почути що таке подкасти, але створити власний.


Презентацію проекту проводять (зліва на право )Володимир Носков – кореспондент радіо «Ера ФМ» та Радіо «Свобода», подкастер, тренер Студії громадського подкастинґу, Станіслав Шумлянський (Київ) – директор онлайн-радіостанції «Молоде радіо» (molode.com.ua) та Студії громадського подкастинґу, Андрій Іздрик – редактор сайту «Подкастер», тренер Студії громадського подкастинґу,Олег Пастухов (Київ) – експерт Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні,Лариса Лугова – директор Львівської обласної бібліотеки для дітей)


Станіслав Шумлянський – директор онлайн-радіостанції «Молоде радіо»  та Студії громадського подкастинґу розповідає слухачам про розвиток подкастингу в Україні і світі

Довідка

З технічного погляду Podcast — цифровий медіа-файл, або низки таких файлів, які розповсюджуються інтернетом для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп'ютерах. За змістом вони можуть нагадувати радіо-шоу, звукову виставу, містити інтерв'ю, лекції чи будь-що інше, що належить до усного жанру. Термін «podcast» є поєднанням назви портативного програвача музики iPod та слова broadcast

Подкаст цей новий спосіб поширення аудіо через мережу Інтернет, який існує лише кілька років та дає можливісь створювати медіа- матеріали кожному бажаючому.

На відміну від слухачів радіо, які слухають те, що їм пропонує радіостанція, подкастинг дозволяє самостійно обирати , що ви хочете слухати саме у той час, коли вам зручно(за матеріалами Вікіпедії)

Катерина Головчук

Коментарі (2)

Додати коментар

    • 22.01.11 16:29
    • студентто точно
    • 21.01.11 23:15
    • крутьпобільше би таких тренінгів....
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.