Сьогодні у Львові відкрили крамницю з виробами «зеків»

27.04.2011 15:34
Сьогодні у Львові відкрили «Крамницю українських речей», у якій торгують виробами в'язнів з різних колоній Львівської області.

У магазині представлений різноманітний асортимент. На продаж виставили ковані вироби (елементи огорожі, віконні решітки, мангали, квітники, камінні набори), будівельні вироби (тротуарна плитка), меблева продукція (комп’ютерні столи та стільці), декоративні дерев’яні елементи оздоблення, товари широкого вжитку. Консультанти магазину звернули увагу, що у крамниці  також є вироби легкої промисловості – куртки та сорочки, які виготовляють у Миколаївській виправній колонії №50.

Щоправда, у крамниці не можна одразу купити товар – його можна замовити і через 2-3 тижні він буде готовий (все залежить від складності товару). «Ціни продукції у 2-3 рази нижчі, ніж на українському ринку», - запевнюють продавці. Вони також пояснили, що 15-30% від суми проданого товару повертається в’язню.

Працюватиме крамниця з 09.00 до 18.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Розташована крамниця у приміщенні Львівського слідчого ізолятора по вул.Городоцькій, 20 (вхід зі сторони вул. Данилишина).

Схожі крамниці планують відкрити у всіх областях України.

Відриття крамниці

Відриття крамниці

Вироби в

Вироби в'язнів

Вироби в

Вироби в'язнів

Шахи-нарди ручної роботи - 800 грн

Шахи-нарди ручної роботи - 800 грн

Дерев

Дерев'яні вироби з "тридцятки"

Речі, виготовлені у Миколаївській виправній колонії №50

Речі, виготовлені у Миколаївській виправній колонії №50

Раніше це  приміщення СІЗО орендували для кафе

Раніше це приміщення СІЗО орендували для кафе

Ірина Сало

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.