ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Львівських рестораторів зобов’язують сплачувати музичний податок, - Головні новини Львова

13.05.2011 11:59
Утім вони пручаються і не поспішають укладати договори з представниками Української ліги музичних прав. Українська ліга музичних прав - саме ця організація, буцімто, має право займатися збором і розподілом роялті за комерційне використання творів українських та іноземних виконавців.

Принаймні так стверджують її представники. Львівські ресторатори готові платити, однак не впевнені, що їхні гроші отримають саме ті виконавці, пісні яких вони використовують. Окрім цього окремі власники ресторанів підписали договори безпосередньо з іноземними музичними компаніями, які володіють авторськими правами на музику. Українську лігу це, звичайно, ж не влаштовує.


 

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.