ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Платіні задоволений підготовкою Львова до Євро-2012

27.09.2011 14:10
Президент УЄФА інспектує міста, що приймають ЄВРО-2012 і поки що побаченим - задоволений.

Першим виконаною роботою хвалився Львів - місто, щодо якого скептики мали найбільше побоювань, зробило значний крок вперед. Тож тепер єврочиновник за долю турніру не переживає.

“Я побачив досить великі зміни. Багато зусиль до цього доклала влада. Необхідно закінчити стадіон та аеропорт. Звісно, півтора року тому не було ще навіть злітної смуги. Залишились невеличкі проблеми, але вони владнаються і тому я не переймаюсь”, - каже президент УЄФА Мішель Платіні.

До відкриття львівського стадіону залишаються лічені дні - офіційне відкриття 28 жовтня. Церемонія буде видовищною і помпезною - чекають на світову зірку - Анастейшу. Саме вона стане родзинкою програми. Тоді як родзинкою відкриття стадіону у Києві буде Шакіра.

Поки ж Львів та Київ вовтузяться зі стадіонами - в Донецьку проблеми інші: до ЄВРО-2012 не готові готелі та дороги. Втім ситуація не критична, певен Мішель Платіні, який побував і в крайній східній точці Єврочемпіонату.

“Звичайно, є невеликі проблеми щодо готельного комплексу. Ми також оглянули аеропорт. Він, можливо, і не буде готовий до дати, яка поставлена перед нами, але ми гадаємо, що до Євро-2012 він буде точно готовий. стосовно стадіону - жодних проблем. Прекрасна арена”, - каже президент УЄФА Мішель Платіні.

“Щоби не було ніяких неготовностей і не було таких ситуацій, які б могли зіпсувати свято футболу в Донецьку. Ми будемо робити все можливе для того щоб закінчити точно в строк”, - каже міський голова Донецька Олександр Лук’янченко.

У вівторок по плану в Мішеля Платіні - оглядини Харкова та Києва, а також зустріч з президентом Віктором Януковичем.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.