ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Я хочу, щоб в Україні були свої Кембриджі, - Фірташ про фінансування УКУ

07.11.2011 12:39
Дмитро Фірташ про фінансування УКУ. Фото: www.rudenko.kiev.ua

Дмитро Фірташ про фінансування УКУ. Фото: www.rudenko.kiev.ua

Український католицький університет повинен стати центром сучасної європейської освіти в Україні, сказав у інтерв‘ю газеті «День» Голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ. Повідомила прес-служба Дмитра Фірташа.

Бізнесмен підтвердив, що надає підтримку у будівництві студентського містечка УКУ. «Так, у цьому навчальному закладі особлива методика та стиль викладання. Люди живуть ідеєю створення ВУЗу по типу європейських. Я хочу, щоб в Україні були свої Кембриджі. До 2015 року, коли закінчиться будівництво університету, УКУ повинен стати центром сучасної європейської освіти», – відзначив бізнесмен.

За його словами, незабаром УКУ стане центром для проходження практики студентів з Кембриджу, які проходять навчання за програмою україністики, яку також підтримує бізнесмен. «Сьогодні українську культуру і мову (в Кембриджі) вивчають близько 50-ти іноземних студентів: американці, англійці, німці, китайці… Уявляєте, який інтерес до України? Скоро буде організовувати їх практику в Україні. Кембридж обрав Український католицький університет», – сказав бізнесмен.

Дмитро Фірташ є найбільшим жертводавцем будівництва студентського містечка Українського католицького університету. Також завдяки підтримці Дмитра Фірташа в Університеті Кембриджу була відкрита програма україністики та магістерська програма для студентів з України.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.