ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Назву львівському аеропорту обрали у Facebook

10.11.2011 16:46
Міжнародний аеропорт «Львів» отримав назву на честь засновника міста короля Данила Галицького. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів прийнято сьогодні, 9 листопада, під час засідання уряду за поданням віце-прем`єр-міністра - міністра інфраструктури Бориса КОЛЕСНІКОВА, повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

На переконання віце-прем`єр-міністра, пропозиція назвати львівський аеропорт іменем засновника міста Львова короля Данила Галицького є вдалою. «Думаю, що це – цілком в дусі часу, в дусі того, як називаються аеропорти в світі», - зазначив Б.Колесніков.

Окрім того, віце-прем`єр-міністр висловив переконання, що ця назва є «об’єднавчою».

Як повідомлялося, 7 листопада завершено голосування щодо назви львівського аеропорту. Впродовж п’яти днів в опитуванні, яке проводилось у мережі Facebook, взяли участь 12 тис. 258 користувачів Інтернет. З відчутним відривом перемогла пропозиція назвати аеропорт на честь засновника міста короля Данила Галицького (3 283 голосів, станом на 12.00 понеділка, 7 листопада). Друге місце посіла назва на честь Степана Бандери (2 197 голосів). На третьому місці – назва «Аеропорт Львів» (1 554 голоси).

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.