ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Мер Львова не хоче віддавати свої повноваження

10.11.2011 17:15
Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що він буде відповідно реагувати на рішення міської ради щодо змін регламентe ЛМР.

Про це повідомляє кореспондент Вголосу.

Садовий зазначив, що у міського голови хочуть забрати повноваження, які виписані законом. «Якщо ущемляться інтереси міського голови, то я не маю права на це піти, бо я маю завжди ставати на сторону слабшого», - сказав він.

Тому міський голова запевнив, що якщо у міського голови заберуть право визначати конкурсну комісію на заміщення вакантних посад у раді, то він не знає хто тоді прийматиме кінцеве рішення.

Садовий не знає чи буде звертатися з цього приводу у прокуратуру, проте зазначив, що реакція з його сторони буде і ця реакція буде виключно у рамках чинного законодавства.


Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.