ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

На перший матч на стадіоні “Арена Львів” призупинено продаж квитків

10.11.2011 18:33
Фото - Михайло Дашкович, сайт АМФУ

Фото - Михайло Дашкович, сайт АМФУ

У Львові призупинили продаж квитків на матч Україна-Австрія, який відбудеться 15 листопада на новому стадіону «Арена Львів». Таку інформацію оприлюднено на сайті магазину, який продає квитки на гру.
"Шановні вболівальники! На даний момент квитків на матч Україна - Австрія у продажу немає. Всі квитки, які були у декількох магазинах мережі, ПРОДАНО! Чекаємо наступної інформації від організаторів матчу", - повідомляють на сайті.
Нагадаємо, спочатку у Львові планували продавати квитки у 14 магазинах, згодом кількість магазинів скоротили до 4.
Як прокоментували медіапорталу "Твоє місто" у компанії «Україна Футбол Інтернешнл», яка на правах ексклюзивного комерційного партнеру Федерації футболу України займається розповсюдженням квитків, усі квитки, які були надані в електронний продаж, вже заброньовано, їх вже викупили. На запитання, коли з`являться нові квитки, працівник УФІ відповіла: «Ми не знаємо. Ніхто не знає».
У компанії також повідомили, що квитки досі можна придбати на сайті УФІ та в касах стадіону. Втім, зробити це в інтернеті не вдається, а у ДП «Дирекція з будівництва об`эктів до ЄВРО у м.Львові» “Твоє місто” повідомили, що  "Арена Львів" ще не має власних кас і  пообіцяли надати офіційний коментар стосовно решти квитків на матч згодом.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.