ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Зі Львівської міськради звільняються чиновники з підробленими дипломами

15.11.2011 17:30
У Львівській міській раді виявили ще 5 дипломів про вищу освіту, які не відповідають вимогам. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий,

Він не назвав конкретні прізвища, але зазначив, що троє працівників самі написали заяву на звільнення. Це були працівники низової ланки соціального захисту. Ще два можливих несправжніх дипломи належать чиновникам Залізничного району Львова.

«Бачу, що деякі люди починають звільнятися. Ще не чекаючи всіх висновків», – зазначив міський голова.

Андрій Садовий додав, що з усіх дипломів службовців Львівської міської ради, а це понад 1000 працівників, міська рада ще не отримала підтвердження на 120 дипломів.

Мер нагадав, що паралельно із перевіркою дипломів чиновників міськради моніторять документи про здобуття вищої освіти працівниками ЖЕків, повідомляє Вголос.

Андрій Садовий порадив іншим містам наслідувати приклад Львова і провести подібну перевірку у своїх меріях.

«Я хочу, щоб за таким прикладом пішли і в інших містах України. Тому що ми на себе накликаємо певну агресію, але я твердо буду наводити порядок», – наголосив міський голова.

Нагадаємо, що 7 листопада за згодою сторін було підписане розпорядження про звільнення з посади заступника начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Ігоря Гуменчука, у якого виявили фальшивий диплом.

Перший несправжній диплом у Львівській міськраді належав екс-начальнику управління освіти Володимиру Огурі.


Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.