ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Глядачам матчу Україна-Австрія у Львові довелось півгодини йти пішки. Відео

16.11.2011 20:05
У вівторок, 15 листопада, на львівській євроарені відбувся товариський матч між національними збірними України та Австрії. Із рахунком 2:1 перемогли українці. Що відбувалось поза грою та до гри дивіться у фото- та відеозвіті медіа-порталу " "Твоє місто". Як повідомляє "Твоє місто", у день першого футбольного матчу на «Арені Львів» в місті курсував додатковий транспорт. Так, скажімо, з Сихова в напрямку стадіону можна було доїхати маршрутом 000 (він же – маршрут №5), який змінив кінцеву зупинку з центру міста на автовокзал.

А ось від автовокзалу до стадіону глядачі йшли недобудованою дорогою пішки: до «Арени Львів» не впускали громадський транспорт, а місця для паркування приватних авто поблизу арени були обмежені.

Для журналістів медіа-порталу «Твоє місто» шлях з автовокзалу до євростадіону зайняв близько 25 хвилин.

За підрахунками організаторів матчу, на гру Україна - Австрія прийшло 31879 глядачів (дов: загальна місткість «Арени Львів» - 34915 осіб). Спортивні журналісти відзначили хорошу оглядовість стадіону та акустику, а глядачі масово порушували заборону паління.

У перерві між матчами глядачів танцями та співом розігрівала співачка Руслана. Втім, приблизно половина вболівальників цей час провели в чергах за їжею швидкого приготування.

 

Так "Арена Львів виглядає" з вулиці.


Так - зсередини.


Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.