ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Проти Могильова вимагають порушити кримінальну справу через крадіжку зброї у Львові

17.11.2011 16:18
Журналіст Мустафа Найем звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки з листом, у якому надав додаткові відомості про крадіжку зброї з Львівського університету внутрішніх справ.

 Про це йдеться у його персональному блозі на «Українській правді».

Зокрема, до журналіста потрапила аналітична довідка службового розслідування щодо факту нестачі зброї у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Як зазначається у довідці, під час перевірки було встановлено факт навмисного приховування нестачі зброї з боку керівництва університету, а саме – колишнього ректора університету генерал-майора міліції Богдана Щура, який зараз обіймає посаду начальника ГУ МВСУ у Львівській області.

Зокрема, було встановлено, що ані під час призначення на посаду ректора (14.04.2010), ані перед переходом на посаду керівника ГУ МВСУ (17.06.2010) Богдан Щур не здійснював належних заходів щодо прийому-передачі зброї на складах університету.

У довідці також стверджується (з посиланням на працівника університету), що Богдан Щур двічі свідомо саботував надсилання актів прийому передачі майна та зброї МВС. Богдан Щур, як стверджує свідок,обіцяв особисто погодити цей акт у міністра внутрішніх справ. Тоді міністерство очолював Анатолій Могильов.

У зв’язку з цим журналіст просить ГПУ порушити кримінальні справи стосовно Богдана Щура та Анатолія Могильова.

Як повідомляв Вголос, 12 підозрюваних у крадіжках зброї з ЛДУ ВС було затримано минулого місяця. Нагадаємо, що зі складів Львівського університету внутрішніх справ було викрадено 126 одиниць вогнепальної та навчальної зброї: пістолети Макарова, автомати Калашникова та гвинтівки з оптичним прицілом. За цим фактом було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.262, ч.3 ст.364., ч.1 ст.263 КК України, а саме: заволодіння вогнепальною зброєю шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, умисного приховування службовими особами фактів нестачі зброї, за фактами зберігання, придбання і збуту вогнепальної зброї. Правоохоронці з’ясували, що зброю збували бандитам.

Коментарі (3)

Додати коментар

  • 04.02.12 17:38
  • семензалишається сподіватися що вкрадена зброя набула достойного володаря і буде використана як слід!
  • 29.01.12 13:17
  • Некацап Для "Голоса": Мустафа не ти, він толковий журналіст, саме таким я його й поважаю!!! Це не те, що твої жлоби з УТ-1, "України", "КРТ" і т.д.
  • 26.11.11 05:21
  • ГолосДурниці. Мустафа хоче прославитись. Вихопив з довідки виправдання особи, яка "має зуб на Б.щура" і не виконала своїх обов"язків, і думає, що він піймав Бога за бороду. Нічим людині займатись. Захотілось жареного. То і "притягує за вуха".
 •  
 •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.