ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Для львівського футболу розпочинається нова ера, - Олексій Жуковін

29.11.2011 18:52
«Для львівського футболу розпочинається нова ера. Львівський стадіон — це стандарт комфорту і безпеки, тому цілком логічно, що на ньому буде грати улюблена львів’янам команда ФК «Карпати», - сказав під час прес-конференції з нагоди підписання договору оренди між ФК «Карпати» та «Ареною Львів» директор з експлуатаційних питань стадіону ДП «Західінфрапроект» Олексій Жуковін.

Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в Нацагентстві Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект). 
В свою чергу, заступник генерального директора ФК  «Карпати»  Ігор Туркевич наголосив, що підписання договору було логічним і закономірним. «Арена Львів» збудована  за найновішими технологіями і вважається однією з кращих у Європі. Таких стадіонів в Україні є лише три. Ми плануємо грати на ньому на постійній основі», - зазначив пан Туркевич.

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.