ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

З нагоди першої гри "Карпат" на львівському євростадіоні пройдуть урочистості

29.11.2011 19:12
Футбольний клуб «Карпати» (Львів) та стадіон «Арена Львів» на взаємовигідних умовах досягли домовленості про те, що матч 20-го туру Прем`єр-ліги «Карпати» - «Динамо» (Київ), а також подальші домашні поєдинки «зелено-білих», відбуватимуться на новому стадіоні Євро-2012.

Даної згоди сторони дійшли, зважаючи на спільне прагнення клубу та стадіону відповідати найвищим стандартам організації футбольних матчів і піклуючись про максимальний комфорт для вболівальників, повідомляє Інформаційний центр Україна 2012. 
Нагадаємо, поєдинок Прем’єр-ліги «Карпати» - «Динамо» відбудеться 10 грудня, о 16:00. Перед цим, на годину раніше – о 15.00, розпочнуться урочистості, присвячені першому матчу «Карпат» на «Арені Львів».

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.